Shkarkoni këngën Cyanide ft Unikkatil - Veq edhe niher HQ, si dhe shumë këngë tjera tek ne falas - Muzik shqip | thekeep.online Cyanide Ft. Unikkatil - Veq edhe Niher (HQ ) Me Tekst Shkodran Aliu 7 years ago. 91, Fero - FOL EDHE NIHER VLLAQKO Nezir Aliu 4 months ago. 2, FERO - NATO (BABA PER IKONA) LIFE CHANNEL 2 months ago. Unikkatil ft Cyanide-Veq edhe ni her TBAforever2 11 years ago. , Veq Edhe Ni Her Lyrics: Krejt i kisha dhan, veq mu kthy ne vendin tem / Sepse dheu i huaj eshtrat, rahat nuk mi len / Me ni ven me m'varros, komplet kam e kry / Veq edhe ni her shpirti ka me dasht.

If you are looking cyanide veq edhe niher

Cyanide - Veq Edhe Ni Her - Remix (Ngjarje e Vertet 2006) HQ, time: 4:43

Veq Edhe Ni Her Lyrics: Krejt i kisha dhan, veq mu kthy ne vendin tem / Sepse dheu i huaj eshtrat, rahat nuk mi len / Me ni ven me m'varros, komplet kam e kry / Veq edhe ni her shpirti ka me dasht. Shkarkoni këngën Cyanide ft Unikkatil - Veq edhe niher HQ, si dhe shumë këngë tjera tek ne falas - Muzik shqip | thekeep.online Jul 22,  · Music video and the lyrics of the song Veq Edhe Ni Her by Unikkatil, Rebel A.K.A Unikkatil, Unikatil, The Bloody Alboz, Viktor Palokaj, Tba, T.B.A, Rebel Aka Unikkatil/5(). Cyanide Ft. Unikkatil - Veq edhe Niher (HQ ) Me Tekst Shkodran Aliu 7 years ago. 91, Fero - FOL EDHE NIHER VLLAQKO Nezir Aliu 4 months ago. 2, FERO - NATO (BABA PER IKONA) LIFE CHANNEL 2 months ago. Unikkatil ft Cyanide-Veq edhe ni her TBAforever2 11 years ago. ,Stream Cyanide - Veq edhe niher (feat. Unikkatil) by therebelunikkatil from desktop or your mobile device. Check out Veq Edhe Ni Her (feat. Unikkatil) by Cyanide on Amazon Music. Stream ad-free or purchase CD's and MP3s now on thekeep.online -

Use cyanide veq edhe niher

and enjoy

see more twist my way instrumental

4 Replies to “Cyanide veq edhe niher”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *